Понедельник, 06.05.2024 ····· Время: 01:56
 
Тут может быть информер
Расширенное промо видео
Тут может быть информер
Оригинал :: Субтитры :: Озвучка
Тут может быть информер
Оригинал :: Субтитры :: Озвучка
Меню сайта
 

Статистика
 

 
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Всё про всё » Timp Liber » Casa si Gradina » gradina visurilor tale (gradina visurilor tale)
gradina visurilor tale
corinushДата: Пятница, 09.03.2012, 01:39 | Сообщение # 1
Генералиссимус
Группа: Администраторы
Сообщений: 147
Репутация: 1
Статус: Offline
Bine ati venit la casa-si-gradina.eu un site destinat in totalitate iubitorlor de aranjamente floarale, decoratiuni interioare si exterioare si iubitorilor de frumos in general.

Fiind un un impatitmit al gradinilor frumose pline de verdeata ce au darul de a aduce un zabmbet pe fata propritarului in fiecare dimineata cand iese din casa am hotarat sa infiintez acest site.

Si eu sunt un proprietar de gradina si nimic nu mi se pare mai frumos decat sa am grija de ea si sa mai caut coltisoare libere unde sa mai construisc un aranjament flora; sau cu apa care sa dea si mai multa viata micului meu paradis verde. Ca sa ma intelegeti puteti vizita sectiunea Gradina Mea a acestui site unde o sa gasiti cateva imagini din curtea mea pe care am aranjato cu multa truda, migala si pasiune.

Scoupul acestui site este ca cei interesati sa gaseasca idei pentru amenajarea gradinilor dar si diferte sfaturi asupra modului de crestere al unor plante precum si multe poze. Iubitori de pomi si livezi vor gasi deasemnei sfaturi care le vor fi de folos. Puteti gasi informatii si imagini despre flori de gradina, aranjamente floarale, pomi de gradina, arbusti, aranjamente cu apa.

O alta sectiune a sitului va fi aceea de amaenajari interioare unde veti gasi noi modalitati de amenajare a casei dumneavoastra in stiluri rustice sau moderne.

O alta optiune a acestui site este aceea ca vizitatorii pasionati de gradini pot sa posteze diferite informatii sau poze pentru ajutorulu intregii comunitati. Deci nu ezitati sa folositi sectiunea Trimite articole daca gasiti ceva interesant si care credeti ca merita stiut de toata lumea sau daca aveti si dumneavoastra o gradina frumos ingrijita si amenajata si vreti sa o prezentati.

Mai jos puteti vedea cateva poze ca sa intelegeti ce fel de material veti gasi pe acest site de gradinarit. Simtitiva liberi sa vizitati intreg sietul pentru ca sunt sigur ca veti gasi lucruri interesante care va vor fi de mare ajtor. Deasemeni cum vedeti o idée care va face cu ochiul nu piedeti timpul si daca aveti o curte iesiti afara si pune-ti-o in aplicare

Ca propietar si administrator al acestui site imi iau anagajamentul de a va aduce in fiecare saptmana informatii si sfaturi depsre gradinarit, aranjamete florale interioare si exterioare.
 
Всё про всё » Timp Liber » Casa si Gradina » gradina visurilor tale (gradina visurilor tale)
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:
 
Поиск
 

Друзья сайта
  • Официальный блог
  • Сообщество uCoz
  • FAQ по системе
  • Инструкции для uCoz
  •  




    С любовью © 2024
    Бесплатный хостинг uCoz